DIELEN LABORATOIRE

Dielen Laboratoire 1978 yılında Prof. Dr. Bernard Noel tarafından kurulan bir Fransız biyoteknoloji laboratuvarıdır. Dielen Laboratoire kuruluşundan bu yana deniz  kaynaklı kollajen peptitlerin geliştirilmesi, üretimi ve pazarlanmasında uzmanlaşmıştır. 

20‘nin üzerinde uluslararası ortağı bulunmaktadır.

Dielen Laboratuvarları’nın özellikle deniz kaynaklarından elde edilen kollajen peptitler alanında çok sayıda  patentleri bulunmaktadır. Çalıştıkları aktif bileşenlerle kardiyovasküler hastalıklardan korunma, stres yönetimi, enflamasyon, kan basıncı dengesi ve eklem sağlığı üzerine uzun yıllardır çalışmalarını sürdürmektedir. Bu içerikler ile uluslararası tanınan birçok araştırma merkezi ve sağlık kuruluşuyla da bilimsel çalışmalar yapılmış ve yapılmaktadır.

Dielen’de Kollajen Peptitler 4 Prensiple Üretilmektedir

Klinik çalışmalarla kanıtlanmış etkili kollajen peptit formülleri

Optimal ve dengeli nütrisyon dozunda kollajen peptit içeren dengeli formüller

Deniz kaynaklı doğal aktif bileşenlere dayalı orijinal gıda takviyeleri

Deniz kaynaklı kollajen peptit içeren ürünlerde yüksek düzeyde kalite kontrol

Dielen Laboratuvarları’nda, araştırma merkezleri, üniversiteler ve hastanelerle işbirliği içinde çalışılmaktadır. Burada üretilen biyoaktif bileşenler ve takviye edici gıdalar, yüksek kalite standartlarıyla etkililik, doğallık ve uyum ön planda olacak şekilde klinik olarak test edilerek üretilmektedir.